Izlaist navigāciju

Caparol aplikācijas viedtālruņiem

Inovatīvi mediji darbam

Visas Caparol aplikācijas ir viegli lietojamas un funkcionē arī bezsaistē. Tādējādi tās ir ideāls pavadonis vienmēr un visur.

Caparol aplikācija iPhone un Android viedtālruņiem

Informācija par produktiem ir pieejama jebkurā laikā un jebkurā vietā

Ar Caparol aplikāciju informācija par visiem produktiem Caparol piedāvājumā būs Jūsu rīcībā, arī atrodoties ceļā. Tas ir ideāls līdzeklis darbam un konsultāciju sniegšanai uz vietas objektā – vienmēr un visur. Intuitīvā navigācija un integrētā meklēšanas funkcija pa nozarēm Jūs ātri un vienkārši aizvedīs līdz pareizajam lietošanas veidam.

„MaterialWorld” Jūs atradīsit aktuālo informāciju par vairāk nekā 800 „Caparol” produktiem, kā arī vērtīgas norādes par apstrādi, patēriņu un praktiskus padomus tādās nozarēs kā gruntēšana un impregnēšana, krāsas, apmetumi, būvtehniskās lakas un lazūras, iekšsienu dekoratīvās tehnikas, ēku aizsardzība, fasādes un izolācijas tehnika, akustika un arhitektūras pieminekļu kopšana.

 „CapaDATA mobile” ir Caparol programmas sistēma piedāvājumu sagatavošanai, kas ļauj tiešā veidā teksta fragmentus pārnest uz programmatūru. Tajā ir iekļauti piedāvājumu teksti un pakalpojumu sarakstu paraugi no visām Caparol piedāvājuma nozarēm, kā arī atmiņa tekstu noglabāšanai individuāliem pakalpojumu sarakstu tekstiem. Ir iespējams datu eksports GAEB, Word un PDF formātos.

Ar„Barcode-Scanner” ir iespējams noskenēt visu „Caparol” produktu svītru kodus. Pēc skenēšanas visa informācija par attiecīgo produktu labi lasāmā formātā tiks nosūtīta uz Jūsu viedtālruni.

Koka hronogrāfs

Ar „Capadur” koka hronogrāfu var plānot apkopes intervālus koka fasāžu pārklājumiem.

  • Ar „Capadur” koka hronogrāfu, uzstādot piecus dažādus parametrus, var definēt apkopes intervālus koka fasāžu pārklājumiem specifiski katram atsevišķajam objektam.  

    iPhone
    Android-viedtālruņi