Izlaist navigāciju

Ilgtspējīgi produkti

Pazīt un izvirzīt kvalitātes standartus

Ilgtspējība un enerģētiskā efektivitāte mūsdienās ir neatņemamas projektu plānošanas sastāvdaļas, tas attiecas arī uz aprūpes un medicīnas nozari. Caparol produktu lietošana atmaksājas uzreiz vairāku iemeslu dēļ: tiek samazinātas turpmākās izmaksas, izpildītas vides aizsardzības prasības un radīta patīkama vide vadībai, personālam un pacientiem.

Caparol piedāvā Jums plašu krāsu, laku un lazūru klāstu, kā arī grīdu pārklāšanas materiālus bez šķīdinātājiem un ar samazinātu emisijas pakāpi. Piedāvāti tiek arī daudzi citi ilgtspējīgi produkti, ar kuriem varētu izvirzīt jaunus standartus visā pasaulē.

 

 

 

Uzticama palīdzība plānošanā

Vadošas un starptautiski atzītas ilgtspējības sertifikācijas normas ēkām, piemēram, ir noteikusi DGNB (Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen) un LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Praktisku orientēšanās palīdzību sniedz DGNB-Navigator, kas izveido sasaisti starp ēkas un produktu līmeni: ar neitrālo DGNB būvniecības produktu novērtējumu tiek garantēta lietošanas drošība, praksē īstenojot DGNB sertificētos objektus.