Izlaist navigāciju

Jaunā Caparol gruntēšanas sistēma

Intensīvām un izcilām krāsām

Jaunā „Caparol” gruntēšanas sistēma veidota no speciāli radītiem krāsu toņiem gruntēšanas sistēmām. To sastāvā ir liela daļa titāna dioksīda, kas ļauj plaši noklāt pamatni. Turklāt gruntēšanas sistēmu krāsu toņi jau ir ietonēti intensīvā krāsu toņa virzienā. Tādējādi tiek nodrošināts, ka starpklājuma un gala pārklājuma izvēlētais tonis kopā ar gruntēšanas sistēmas krāsas toni optimāli saskan ar krāsas toni uz parauga kartes. Šādi arī lakas un krāsas pārklājums spēj nodrošināt spilgtus un spēcīgus violetās, dzeltenās, oranžās un sarkanās krāsas toņus.

Caparol gruntēšanas sistēmas

ColorExpress- tonēšanas stacija: automātiska toņa noteikšana

Tiklīdz vēlamā gala pārklājuma krāsas tonis uzrāda augstu organiskās dzeltenās un sarkanās pigmentācijas koncentrāciju, ColorExpres dozēšanas iekārta automātiski nosaka tam piemērotu gruntēšanas sistēmas krāsas toni. Krāsas toņa noteikšanu ir iespējams veikt visām izplatītajām krāsu toņu kolekcijām: gan RAL un NCS, gan visām Caparol kolekcijām, gan arī daudzu citu krāsu ražotāju individuālajām kolekcijām.

Turklāt ColorExpress cenu grupu katalogā pie atsevišķiem krāsu toņiem tiek norādīti gruntēšanas sistēmas krāsu toņi.

 

Lakām, iekštelpu un fasādes krāsām

Gruntēšanas sistēmas krāsu toņi ir pieejami visām Caparol lakām, kas satur šķīdinātājus un šķīst ūdenī, kā arī tām atbilstošajiem gruntējumiem, gruntēšanas krāsām un gruntēšanas lakām. Lietotājam ir iespēja izvēlēties, vai pārklājumu veidot, klājot laku uz lakas, vai izmantojot tehniski nepieciešamo gruntējumu, vai lietojot gruntēšanas krāsu vai gruntēšanas laku gruntēšanas sistēmas krāsas tonī.

Tas pats attiecas uz iekštelpu krāsām. Arī šeit atkarībā no tā, kādā stāvoklī ir apakškārta, pastāv iespēja vispirms uzklāt gruntējumu vai iekštelpu krāsu gruntēšanas sistēmas krāsas tonī, pirms tiek uzklāts starpklājums un gala pārklājums vēlamajā iekštelpu krāsas gala tonī.

Arī fasādes krāsām ir iespējams izmantot Caparol gruntēšanas sistēmu, lai arī krāsojot fasādes, to pamatni varētu noklāt sarkanos, oranžos un dzeltenos krāsu toņos, vienlaikus nodrošinot optimālu krāsas spilgtumu. Sistēma funkcionē, tāpat kā izmantojot lakas un iekštelpu krāsas.