To the issue selection

Toņu tendences 2022


TENDENCES TOŅI PREMIUM IZPILDĪJUMĀ

UNIKAT # 5 iespaidīgi demonstrē krāsu un produktu saspēli. Papildus četrām augstākās kvalitātes interjera krāsām no Caparol: Indeko-plus, CapaSilan, PremiumColor un PremiumClean,  pirmo reizi esam iekļāvuši divus augstas kvalitātes minerālproduktus. Seši svarīgākie interjera dizaina produkti tiek prezentēti modernā veidā un nodrošina mūsdienīgu sienu dizainu, kas atbilst gandrīz visām prasībām.

Indeko-plus

Indeko-plus

Indeko-plus

Indeko-plus ir jaunās paaudzes Caparol iekšdarbu krāsa. Augstvērtīgs, premium klases produkts ir ideāla izvēle augstas kvalitātes, modernu sienu un griestu segumu radīšanai. Pateicoties krāsas sastāvam, kas nesatur šķīdinātājus, plastifikatorus un konservantus, krāsa ir piemērota cilvēkiem ar paaugstinātu jūtīgumu un alerģiskās reakcijām.

PremiumColor

PremiumColor

PremiumColor

Pārsteidzoša toņa intensitāte un dziļums atšķir PremiumColor no parastajām interjera krāsām un padara to par neaizstājamu produktu moderniem sienu dizainiem. Šīs īpašības nodrošina īpaša formula, kuras pamatā ir sintētiskas pildvielas. Turklāt dziļi matēta krāsa PremiumColor ir īpaši nodilumizturīga, pastiprināta ar oglekļa šķiedru. Izturība pret dezinfekcijas līdzekļiem un šķīdinātāju nesaturoša formula ar minimālām emisijām papildina šīs iekšdarbu krāsas pozitīvās īpašības.

Histolith Innenkalk

Histolith Innenkalk

Histolith Innenkalk

Šī viegli lietojamā interjera krāsa ir paredzēta galvenokārt vēsturisku ēku saglabāšanai, un tā nodrošina autentisku kaļķa apdari. Baltais kaļķis un minerālu pigmenti ir tā galvenās sastāvdaļas. Šī krāsa pārsteidz ar blāvi matētu izskatu, kas uzsver tās minerālo raksturu un augsto baltuma pakāpi. Produkts ir paredzēts modernām dzīvojamām telpām un vecām ēkām. Materiāls ir ideāli piemērots uzklāšanai uz kaļķa apmetumiem, absorbējošām minerālu pamatnēm un krāsu slāņiem. Tā augstā absorbcijas un augstā tvaika caurlaidība nodrošina īpaši labu iekštelpu klimatu vēsturiskās ēkās un privātmājās.

CapaSilan

CapaSilan

CapaSilan

CapaSilan ir ideāls risinājums, ja plānojat nokrāsot lielas sienu vai griestu virsmas gaišos toņos. Iekšdarbu krāsa veido nepārtrauktu klājumu, neatstājot svītras no ruļļa. CapaSilan pagarinātais atvēršanas laiks garantē labu rezultātu līdz pat pēdējam darba posmam. CapaSilan piemit gaismas izkliedēšanas īpašības, kas padara to ideāli piemērotu gaismas pielietām telpām. CapaSilan ir dziļi matēts izskats, augsts baltums un lieliskas tonēšanas īpašības.

PremiumClean

PremiumClean

PremiumClean

Neatkarīgi no tā, vai tas ir baltais tonis vai aktuālais 3D Viola 55, PremiumClean ir profesionāls risinājums virsmām, kas nodrošina vieglu kopjamību un noturību pret traipiem. Tāpat materiāls ir ideāli piemērots telpām ar paaugstinātām higiēnas prasībām. Augstākās kvalitātes interjera krāsa nodrošina mūsdienīgu sienu dizainu, vienlaikus saglabājot tīras virsmas ilgu laiku. Tas ļauj izveidot kvalitatīvas matētas virsmas, kuru kopšanas principa pamatā ir īpaša, optimāli saskaņota saistvielu un pildvielu kombinācija.

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Šī augstas kvalitātes dispersijas silikāta interjera krāsa nesatur šķīdinātājus un konservantus, ir videi draudzīga un gandrīz bez smakas. Tā ir ideāla krāsa privātās dzīvojamās telpās, piemēram, skolās, bērnudārzos un sabiedriskās vietās. To apliecina arī TÜV Nord ar sertifikātu “piemērots alerģijas slimniekiem”. Dabiskā pelējuma samazināšanās un augstā krāsas difūzijas spēja rada ļoti labu telpas klimatu ilgtermiņā. Krāsu ir viegli lietot uz gandrīz visām parastajām virsmām. Blāvi matētais izskats rada lielisku dabiskumu. Papildus baltajai un antīkajai baltajai krāsai ar Histolith pilntoņu krāsām var izgatavot daudzas atsevišķi sajauktas krāsas, neatsakoties no pārklājuma īpašībām, kas nesatur konservantus.