ETICS sistēmu 3D video

Ēkas siltumizolācijas slānis ir viens no būtiskākajiem ēkas konstrukcijas elementiem, kas sekmē tās energoefektivitātes paaugstinašanu, ļauj ietaupīt siltumenerģiju un samazināt klimatam kaitīgo CO2 emisiju. Siltumizolācijas sistēma ir saskaņota vairāku slāņu mijiedarbība. Ar video palīdzību mēs parādam Jums visus siltināšans sistēmas kompozīcijas slāņus.

Saistītie produkti

Sertificētās Capatect cokola sistēmas

Ēkas cokols ir viens no visvairāk noslogotajiem fasādes elementiem. Cokola izskatu un funkcionālās īpašības ietekmē dažādi faktori: mitrums, ūdens šļaksti, uzbērtais sniegs, sāls, noēnojums, pelējuma un sēnītes iedarbība, mehāniskā slodze un siltumizolācija. Mitruma uzkrāšanās cokola pamatnē ir viens no svarīgākajiem lielumiem, kam nepieciešams ilgtspējīgs risinājums. Tas ietver sevī korekti izpildītu mitruma aizsardzības sistēmu, t.sk. hidroizolāciju, kas tiek montēta zem zemes līmeņa, un atbilstošu materiālu izvēli.

Sertificēto Capatect cokola sistēmu pamatuzdevums ir korekta cokola izpilde vienkāršiem sistēmas risinājumiem un aizsardzības līmeņa paaugstināšana, lai samazinātu iepriekš minēto faktoru ietekmi. Šai noslogotajai ēkas daļai esam veikuši dažādus testus un saņēmuši atbilstošus sertifikātus:

·         sāls iedarbības noturības sertifikāts

·         triecienizturības tests līdz 60 džouliem

·         5. līmeņa krusas izturības sertifikāts

Sertificēto Capatect cokola sistēmu 3D animācija sniedz Jums detalizētu ieskatu cokola sistēmas uzbūvē un atspoguļo sistēmu veidojošos slāņus.

Saistītie produkti

Capatect pieslēguma profili

Ilgtspējīga rezultāta sasniegšanai fasādes siltināšanas sistēmās izšķirošu lomu spēlē pieslēguma profili. Tie novērš mitruma iekļūšanu, palīdz izvairīties no bojājumiem, veido elastīgus un noturīgus savienojumus, kā arī nodrošina vizuāli estētiskus apdares nobeigumus.

Izmantojot piemērotus pieslēguma profilus var panākt precīzus pieslēgumus starp fasādes siltumizolāciju un blakus esošajām ēkas konstrukcijām, piemēram, logiem, durvīm, kantēm, stūriem vai šuvēm. 

Palielināts siltumizolācijas plākšņu biezums, arvien biežāka lielākas platības logu konstrukciju uzstādīšana, logu iznešana ārpus norobežojošās sienas konstrukcijas un uzstādīšana siltumizolācijas kārtā, prasa pārdomātus un efektīvus pieslēgumu risinājumus.

Pieslēguma profilu uzdevums ir tikt galā ar konstrukciju paredzamām kustībām, ņemot vērā siltumizolācijas, stiprinājuma un logu montāžas veidus. Šajā 3D animācijā Jūs varat redzēt dažādus logu montāžas veidus savienojumā ar atbilstošiem pieslēguma profiliem, kas ir izstrādāti paredzamo savienojumu kustību kompensācijai.

Saistītie produkti