Jaunais Indeko-plus

Izcila kvalitāte jaunā līmenī

Indeko-plus jau gadu desmitiem ir viena no iecienītākajām krāsām Vācijā. Tās izcilā segtspēja un lieliskais baltums vienmēr ir bijuši augsti novērtēti profesionāļu vidū. Bet pat labāko vienmēr var uzlabot, un jaunais Indeko-plus ir lielisks piemērs.

Indeko-plus jaunā formula saglabā visas tradicionālās Indeko-plus kvalitātes – nepārspējamu segstspēju un baltumu. Bet tagad tās papildina vēl vieglāka uzklāšana, gludāka virsmas optika un, papildus visām pārējām lieliskajām krāsas īpašībām, tā atbilst visaugstākajiem ekoloģiskajiem standartiem, kas padara to izcili piemērotu visa veida dzīvojamajām un biroja telpām.

  • Izcila segtspēja.
  • Augsta baltuma pakāpe.
  • Atšķaidāma ar ūdeni, praktiski bez smakas, viegli uzklājama.
  • Viegli aizpildoša, nedzeltē.
  • Elpojoša
  • Viegli uzklājama
  • Bez konservantiem (ja lietota netonēta)

E.L.F. plus ir jaunākās paaudzes Caparol standarts krāsu nekaitīguma jomā. Jau ilgus gadus Caparol krāsas raksturo E.L.F. standarts – krāsas bez šķīdinātājiem un ar minimālu emisiju. E.L.F. plus standarts to paceļ jaunā līmenī izņemot no krāsas arī konservantus. Konservanti, neskatoties uz to plašo lietojumu sadzīves un kosmētikas produktos ir potenciāli alerģiju izraisītāji. To izņemšana no krāsu sastāva paceļ jēdzienu “nekaitīgs” jaunā līmenī.Indeko-plus jaunā formula ir veidota pēc E.L.F. plus standarta un turpina būt starp līderiem krāsu tirgū gan pēc krāsas kvalitātes, gan pēc tās nekaitīguma videi un cilvēka veselībai.*

*Lai gan visas Indeko-plus bāzes ir veidotas bez konservantiem, tie tiek pievienoti krāsas pigmentiem, tādējādi, tonējot produktu, niecīgs konservantu apjoms tomēr nonāk krāsā. Šis apjoms ir tik niecīgs, ka pat jūtīgiem cilvēkiem tas normālos apstākļos neizraisīs alerģijas, bet, ievērojot labo praksi, mēs uz iepakojumiem, kuri ir paredzēti arī tonēšanai izmantojam E.L.F. simbolu.