Izlaist navigāciju

Krāsa–forma–virsma

Caparol arhitektūras balva

 

Modernajā arhitektūrā darbs ar krāsu, formu un virsmu ir ļoti nozīmīgs. Lai atbalstītu šo jomu, Caparol 2004. gadā pirmo reizi vāciski runājošajās valstīs nodibināja  arhitektūras balvu Krāsa–forma–virsma. Konkursa process norit divās daļās. Nominētājžūrija (izvēle) un vērtētājžūrija (lēmums) nodrošina konkursa augsto kvalitāti un līdz ar to arī profesionalitāti. Nav svarīgi, vai projekti izveidoti ar Caparol produktiem. Galvenais vērtēšanas kritērijs ir noformējums, piemēram, krāsa, virsmas dizains un struktūra. 

Konkurss apbalvo veiksmīgi izveidotas krāsas un materiālu koncepcijas, kas attēlo daļiņu no mūsu sabiedrības celtniecības kultūras. Šādā veidā konkurss atspoguļo arhitektūras virzību Vācijā, Austrijā un Šveicē.

Jauno talantu veicināšana, kvalitātes nodrošināšana

2012. gadā piekto reizi arhitektūras balvas konkursā tika izveidota jauna kategorija studentiem. Tas ir loģisks solis, jo zinošu jauno profesionāļu atbalsts ir svarīga uzņēmuma filozofijas daļa un īpaši būtiska Caparol uzņēmumam.

Kontaktu izveide, risinājumu meklēšana

Konkurss, kas norisinās ik pēc diviem gadiem, ir lieliska vide, lai uzlabotu informācijas apmaiņu ar projektētājiem un arhitektiem, lai diskutētu par materiālu tehniskajām un dizaina iespējām un atrastu jaunus radošus risinājumus arhitektūras uzdevumiem.