Toņu Tendences 2020


Melnā toņa dažādība

CARBON-SCHWARZ NERONE 5

Melns - šīs sezonas tendence. Starp daudziem melnā toņiem CARBON-SCHWARZ Nerone 5 ir ieņēmis zvaigznes titulu. Kāpēc melnie toņi šobrīd ir tendencē? Viens izskaidrojums varētu būt šāds: Melnajam patīk spēlēt galveno lomu, bet tanī pašā laikā, tas piedāvā perfektu fonu visām pavadošajām krāsām, to var pasakaini iestudēt un vajadzības gadījumā pat apslāpēt. Un otrādāk, melnā krāsa mainās arī atkarībā no pavadījuma: eleganta vai treknrakstā - ar melnu viss ir iespējams, un attiecīgais efekts ir tikai kombinācijas jautājums. Jaunā sezonas krāsa lieliski saskan ar mūsu tieksmi pēc daudzveidības, viegli mainīgajā vidē.

Jau kādu laiku, interjeros redzam tumšos toņus: antracīta toņi un tumši, dziļi krāsu toņi, piemēram, meža zaļš, jau ir iekārtojies dažos interjeros un kļuvis par tendenci. Melnā toņa īpatsvars interjerā ir tikai laika jautājums.

CARBON-SCHWARZ NERONE 5, viena no trīm mūsu gada krāsām, kas tika izveidota no Ebenholzschwarz un Tintenschwarz, kuras savukārt ir Toņu Pasaules 2 un Toņu pasaules 3 melnās nokrāsas - un visas trīs nāk no CAPAROL toņu kartes SCHWARZ.