To the issue selection

Toņu tendences 2022


Sveiciens no mūsu darbnīcas

Nebūtiski uzlabojumi - būtisks efekts

Atkal mūsu eksperimentālajā darbnīcā jūs gaida virsmas, kas iegūst savu raksturu, veicot tikai dažus nelielus uzlabojumus. Ideāla toņu kombināciju izvēle ir tikpat svarīga veiksmīgam sienas vai interjera dizainam kā atmosfēra vai faktūra.

Piemēram, tāda neliela detaļa kā optiska pāreja, kas atdala dažādas krāsu nianses vai virsmas vienu no otras, var radīt lielu atšķirību. Šādi triki var pārveidot monotonu standarta sienu graciozā virsmā, kas, signalizē: "Ei, paskaties uz mani!" Un tici man, tu paskaties...

Capadecor® Calcino Romantico „Vintage” tonis 3D Palazzo 115

Gluda un līdzena tā var raksturot minerālu kaļķakmens virsmu. Prieku sagādā ne tikai produktu uzklāšana, bet arī izlīdzinātās kaļķa tekstūras estētika. Papildus unikālajai virsmai kaļķis izceļas arī ar noturīgām fizikālajām īpašībām.

Ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlēties Capadecor® Calcino Romantico. Materiāla konsistence padara to ļoti plastisku. Vēlamā struktūra tiek izveidota jau ar pirmās kārtas uzklāšanu.

Pēdējā, otrā kārta aizpilda un izlīdzina virsmu. Spiediens uzlabo tekstūru un ietekmē krāsas toni. Calcino Romantico var izmantot, lai izveidotu aktuālās “vintage” stila virsmas, kas pirmo reizi parādījās mūsu Toņu tendencēs 2021 izveidojot Calcino Romantico "Strandgut".

Līdzīgā izskatā ir arī eksperimentālā virsma Capadecor® Calcino Romantico "Vintage". Tekstūra un virsmas apstrāde (šeit horizontāli) atgādina eleganti novecojušu apdari.

Uzklāšanas tehnika:

 1. Uzklājiet uz virsmas Capadecor® Calcino Romantico tonis 3D Palazzo 115 un izveidojiet struktūru ar Maserboy  (struktūru veijodošais darbarīks) uz virsmas atsevišķām daļām. Pēc tam nedaudz izlīdziniet graudainas vietas. Uzspiežot uz virsmas stingrāk, tiek radīts lokālu plaisu efekts
 2. Uzklājiet Capadecor® Calcino Romantico tonis 3D Palazzo 115 pa visu virsmu un piespiediet ar špakteļlāpstiņu.

Capadecor® Calcino Romantico „Dimanti“

"Dimantu" efektam pirms pēdējās kārtas uzklāšanas maisījumam tiek pievienoti mirdzošie pigmenti. Capadecor® Diamonds bagātina virsmu ar maigu spīdumu. Pigmenti ir pieejami trīs toņos: Diamonds Gold, Silver un Bronze.

Uzklāšanas tehnika:

 1. Uzklājiet Capadecor® Calcino Romantico tonis 3D Antikweiß izmantojot „Authentico” uzklāšanas tehniku. Pievienojiet 2% Capadecor® Diamonds Silber, lai uzklātu nobeiguma kārtu.
 2. Izveidojiet trafaretu ar vēlamo rakstu.
 3. Pielīmējiet trafaretu, nokrāsojiet ar toni 3D Jura 50, noņemiet trafaretu.

Indeko-plus Glenchek iedvesmots no Skotijas augstienes – tradicionāls rūtains dizains, jaunā interpretācijā pielāgots sienas virsmai. Raksts atdzīvojas, pateicoties nevienmērīgi uzklātām krāsainām svītrām, kas vietām gandrīz izšķīst.

Uzklāšanas metode:

 1. Uzklājiet pamatkārtu ar Indeko-plus tonis 3D Pinie 15.
 2. Sākumā uzklājiet vertikālās, pēc tam horizontālās līnijas ietonētus 3D Melisse 35, izmantojiet nelielu krāsas daudzumu, lai saglabātu maigu toņa gradientu. Padoms: uzklājiet materiālu mērenii, vairākas reizes izrullējot virsmu, līdz sasniedzat vēlamo piesātinājumu.
 3. Atkārtojiet soli nr.2, bet uklājot plānākās līnijas ar krāsu toni 3D Lavendel 40.

Lūk, piemērs, kā sienas virsma var kļūt par nenoliedzamu akcentu krāsu un grafikas ziņā triptiha formātā. Divas tehnikas saderīgos toņos vizuāli atdalītas ar bultas uzgali. Elementu izkārtojums ir elastīgs un paver iespējas efekta radīšanai.

Uzklāšanas tehnika
ar špakteļlāpstu:

 1. Uzklājiet uz visas virsmas MultiStruktur Fein tonis 3D Papaya 65.
 2. Ar špakteļlāpstu uzklājiet: Metallocryl Interior tonis 3D Papaya 65 MET,DecoGrund tonis 3D Palazzo 160, Metallocryl Interior tonis 3D Palazzo 160 MET, Metallocryl Interior tonis 3D Papaya 65 MET.

Capadecor® Stucco Satinato „Diamante“

uzklāšanas soļi:

 1. uzklājiet Indeko-plus tonis 3D Papaya 65.
 2. uzklājiet ar špakteļlāpstu Stucco Satinato tonis 3D Papaya 65.
 3. uzklājiet ar špakteļlāpstu Stucco Satinato tonis 3D Papaya 65 ar 2% Diamonds Bronze.
 4. nokrāsojiet bultas uzgali ar Indeko-plus tonis Farbton 3D Velvet 55.

Dizainere Sabine Hoffner un krāsotājs Patrick Lamola

nav profesionālie pavāri, bet viņiem ir tieksme izmēģināt jaunas receptes.