Izlaist navigāciju
Par Caparol
Par Caparol

Par Caparol

THE POWER OF SURFACE.

Caparol ir vadošais uzņēmums apdares materiālu jomā Vācijā. Arī Eiropā šī preču zīme ar svītraino, daudzkrāsaino ziloni pazīstama kā viens no lielākajiem uzņēmumiem nozarē. Pie mums jūs atradīsiet visu nepieciešamo: augstvērtīgas krāsas, lakas, lazūras, produktus iekštelpām, kā arī ārējai apdarei. 

Atradīsiet arī enerģiju taupošās siltumizolācijas sistēmas un būvju aizsardzības produktus, grīdas pārklājumus, kā arī produktus koka aizsardzībai, aizsardzībai pret koroziju un betona remontam. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu ēku vērtības saglabāšanai un atjaunošanai – mūsu produkti pieejami pie tirdzniecības partneriem visā Latvijā, kā arī Caparol veikalos Rīgā un Daugavpilī. 

Mēs sniedzam profesionālas konsultācijas un pakalpojumus krāsotājiem un apmetējiem, specializētajiem krāsu veikaliem, projektētājiem, arhitektiem, kā arī daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājiem: jūsu rīcībā ir krāsu toņu kolekcijas, krāsu koncepcijas, digitālās aplikācijas un tehniskās konsultācijas, kā arī krāsas toņu izvēles pakalpojumi. Mēs sniedzam pakalpojumus celtniecības vietā un piedāvājam plašu apmācību programmu, ar kuru jūs varat iepazīties apmācību sadaļā. 

Mātes uzņēmums

Caparol mātes uzņēmums ir DAW SE, kas atrodas Ober-Ramštatē, Odenvaldē (Hesenē). Deutsche Ampibolin-Werke ražotne, kuru 1895. gadā dibinājis Roberts Murjāns (Robert Murjahn), veic centrālās funkcijas, piemēram, iepirkumus, ražošanu un finanšu pārraudzību, turpinot būt par neatkarīgu ģimenes uzņēmumu arī šodien.

www.daw.de