ATKLĀJ UZLABOTU CAPAROL SAMTEX
ATKLĀJ UZLABOTU CAPAROL SAMTEX

VISS, KO VIEN VĒLIES.

Pēc gadiem ilgas izpētes un izstrādes, pamatojoties uz jūsu atsauksmēm, mēs ar lepnumu iepazīstinām ar jaunākās paaudzes CAPAROL Samtex 3&7. Atjauninātās receptes ir precīzi pielāgotas jūsu vajadzībām un palīdzēs jums visefektīvākajā veidā sasniegt vislabākos rezultātus. Šim nolūkam mēs saglabājām to, kas jums jau iepatikās produktā CAPAROL Samtex, un krasi uzlabojām to, ko jūs vienmēr esat vēlējies. Proti, augstāka baltuma pakāpe un pārklājuma spēja nekā jebkad agrāk. Vēl ātrāka un vieglāka uzklāšana. Lielāka noturība pret skrāpējumiem un pieskārieniem. Viss, ko vien vēlies.

Uzzini vairāk par to, kā Caparol Samtex 3 palīdz izveidot dziļi matētas un patiesi baltas virsmas.

Uzzini vairāk par to, kā Caparol Samtex 7 palīdz izveidot patiesi izturīgas un nevainojamas virsmas.

 

Mūsu eksperti ir sajūsmā:

CAPAROL Samtex 3

Dziļi matēta dispersijas krāsa ar spēcīgu segtspēju un augstu baltuma pakāpi nevainojamām virsmām.

 

Labākā izvēle, ja nepieciešama balta krāsa. CAPAROL Samtex 3 ir plānkārtas, gaismu atstārojoša dispersijas krāsa, kas palīdz paveikt darbu ātri un ar satriecošu rezultātu.

 

Lieliska segtspēja.

Ātra un viegla uzklāšana.

Iespaidīga baltuma pakāpe.

Gaismu atstārojoša, dziļi matētam klājumam.

PAPILDUS PRIEKŠROCĪBAS

 • Gaismu atstārojoša, dziļi matētam klājumam.
 • Tagad vēl vienmērīgāka, vieglāka un ātrāka uzklāšana ar rullīti..
 • Pagarināts atvērtības laiks ilgākai produkta iestrādei.
 • Uzlabota pārklājuma viendabība nevainojamam izskatam.
 • Tagad uzklājot gandrīz nešļakstās.
 • Tagad lieliska mitrā segtspēja, virsmas vienmērīgam klājumam.
 • Plānkārtas, smalka struktūra gludiem un viendabīgiem klājumiem.

PIELIETOJUMA VIETAS

 • Iekšējām sienām un griestiem no ģipša apmetumiem un ģipša pildvielām, cementa-kaļķu vai dispersijas apmetumiem, betona, klinkera un silikāta ķieģeļiem, kā arī ģipškartona plāksnēm.
 • Lieliski piemērots arī vecu dispersijas krāsu pārklājumu atjaunošanai un labi pieguļošām krāsojamām stikla šķiedras tapetēm. 
 • Pateicoties produkta īpašībām, tas ir īpaši ieteicams dzīvojamo un biroju telpām.

UZKLĀŠANAS VADLĪNIJAS

Bezgaisa Airfix: smidzināšanas leņķis 50°, Sprauslas izmērs 0,015"-0,017"
Optimālais smidzināšanas spiediens: 180-220 bar
Atšķaidīšana: līdz 5% ar krāna ūdeni

CAPAROL Samtex 7

Putekļus atgrūdoša, zīdaini matēta dispersijas krāsa vienmērīgam un noturīgam klājumam.

 

CAPAROL Samtex 7 ir plānkrārtas, gaismu atstarojoša krāsa, kas apvieno visu, ko vēlies, ja nepieciešama stilīgi matēta, gluda un balta krāsa.

1. mitrās berzes klase. Izturīga pret mājsaimniecībā lietotajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Noturīga pret pirkstu nospiedumiem, putekļiem un netīrumiem.

Bez šķīdinātājiem un plastifikatoriem (E.L.F. tehnoloģija).

Ātra un viegla uzklāšana.

PAPILDUS PRIEKŠROCĪBAS

 • Gluda, viegla un ātra uzklāšana ar rulli.
 • Nesatur šķīdinātājus un plastifikatorus (E.L.F. tehnoloģija).
 • Augsta baltuma pakāpe.
 • Augsta efektivitāte ar mazu patēriņu uz m².
 • Izcila izlīdzināšanas spēja.
 • Izturība pret mājsaimniecībā lietotajiem tīrīšanas līdzekļiem.
 • Smalka struktūra gludiem un viendabīgiem pārklājumiem.

UZKLĀŠANAS VADLĪNIJAS

Bezgaisa Airfix: smidzināšanas leņķis 50°, Sprauslas izmērs 0,015"-0,017"
Optimālais smidzināšanas spiediens: 180-220 bar
Atšķaidīšana: līdz 5% ar krāna ūdeni

 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR JAUNU CAPAROL Samtex 3 UN CAPAROL Samtex 7:

CAPAROL Samtex produktu klāsts ir numurēts 3,7,10,20. Tie norāda krāsas spīduma līmeni no dziļi matēta CAPAROL Samtex 3 līdz glancētam CAPAROL Samtex 20. Krāsas izvēle ir atkarīga no individuālās gaumes. Parasti griestus ieteicams krāsot ar matētām krāsām, jo tās neatstaro saules gaismu. Telpās, kur notiek rosība un sienām pastāvīgi pieskaras, laba izvēle ir zīdaina matēta krāsa, kas ir izturīgāka pret mazgāšanu un netīrumiem, piemēram, CAPAROL Samtex 7 vai 10.
 

Izvēloties krāsu, pārliecinieties par gaistošo organisko savienojumu (GOS) emisiju līmeni. Augsts gaistošo organisko savienojumu līmenis var kaitēt jūsu veselībai, īpaši, ja esat alerģisks. Šī iemesla dēļ Eiropas Savienība ir noteikusi drošu GOS robežvērtību 30 g/l iekštelpu apdares produktiem. Visas ES iegādātās krāsas ir drošas. Caparol vēl pirms ES vadlīnijām noteica daudz stingrākus standartus savām iekštelpu krāsām, kas uz produkta iepakojuma ir marķētas ar E.L.F. vai E.L.F. Plus zīmi. Produkti, kas atbilst E.L.F. standartam, tostarp CAPAROL Samtex klāsts, izdala tikai līdz 1 g/l gaistošo organisko savienojumu (GOS), kas ir līdz pat 30 reižu mazāk nekā ES vadlīnijās noteiktais. Caparol rūpējas par krāsotāju un telpu iemītnieku veselību.

Mitrās berzes klase norāda kā virsma reaģēs uz mazgāšanu. Netīrumi uz sienām viesbiežām veidojās ap gaismas slēdžiem, elektrības rozetēm vai vietās, kur mēs pastāvīgi aiztiekam ar rokām. Jo augstāka ir mitrās berzes klase, jo vieglāk ir tīrīt virsmu. Virsma nepaliek spīdīgāka salīdzinājumā ar pārējo virsmu. CAPAROL Samtex 7, 10 un 20 krāsas atbilst augstākajiem standartiem, ko nosaka 1. mitrās berzes klase. Virsmām, kas pastāvīgi tiek pakļautas mehāniskai slodzei, ieteicams izvēlētieskrāsu ar 1. mitrās berzes klasi. Virsmas ilgstoši saglabāsies tīras un nezaudēs savu sākotnējo izskatu.
 

Plāna kārta nozīmē, ka uz virsmas tiek uzklāts plāns, vienmērīgs krāsas slānis. Viena no priekšrocībām ir tā, ka plānkārtas krāsas neaizsedz virsmas faktūru. Tās var izmantot reljefām tapetēm vai citām fakturētām virsmām. Vēl viena priekšrocība ir zemas izmaksas. Ar vienu spaini var noklāt lielāku platību. Krāsojot ir svarīgi ievērot norādījumus produkta tehniskajā informācijā, ievērot nepieciešamo žūšanas laiku starp divām kārtām un, ja nepieciešams, vispirms gruntēt pamatni ar CAPAROL Samtgrund grunti.
 

Tas ir ļoti atkarīgs no virsmas. Tiek lēsts, ka vidēji sienas tiek pārkrāsotas ik pēc 7-10 gadiem. Mūsu ieteikums ir, veicot iekšējo apdari, izmantot CAPAROL iekšdarbu sistēmu: RatioSpachtel špakteles, RapidGrund grunti un CAPAROL Samtex krāsu. Kad virsma būs noblīvēta un nostiprināta ar gruntskrāsu, tā radīs ļoti izturīgu pamatni gala pārklājumam. Jaunās paaudzes CAPAROL Samtex krāsa ātri žūst un nav kaitīga veselībai, tāpēc remontdarbus var veikt, neizejot no mājas. Tā paver arī iespēju, pašu spēkiem, spontāni pārkrāsot sienas vai izveidot akcenta virsmu.