Izlaist navigāciju

Modernā dizaina pieredze

Koncepcijas un iedvesma krāsu kombinācijām

Mūsdienās klienti arvien vairāk izvēlas profesionālu un individuālu krāsu un materiālu kombināciju – dizaina iespējas un zināšanas iegūst arvien lielāku nozīmi. Tāpēc mēs piedāvājam plašu krāsu paleti un daudzpusīgu materiālu klāstu ēku fasādēm un iekštelpām. Pieejami tādi materiāli kā dekoratīvie sienu apdares pārklājumi, kas papildina klasiskās krāsas un lakas, kā arī materiālu virsmas imitācijas, piemēram, fasādes ķieģeļu vai vieglās konstrukcijas fasādes no dabisku akmeņu vai stikla virsmām. 

Lai klienti varētu izmantot pilnu mūsu produkcijas krāsu, jau daudzus gadus mēs veicinām nacionālās un starptautiskās tonēšanas tehnoloģijas ColorExpress ieviešanu. Ar modernu dozēšanas ierīču palīdzību, kas piedāvā aptuveni piecus miljonus ieprogrammēto krāsu toņu, dažu sekunžu laikā katrā tirdzniecības vietā iespējams sagatavot arī individuālus krāsu toņus pēc klienta vēlēšanās.

Arī krāsu dizaina izvēlē mēs sniedzam saviem klientiem visdažādākos pakalpojumus: mūsu Krāsu dizaina studija (FarbDesignStudio) un daudzveidīgā krāsu toņa kolekcija krāsu plānošanā sniedz radošu  iedvesmu un plānošanas drošību. Mēs izveidojām dizaina programmu SPECTRUM, lai daudzveidīgas dažādu krāsu un virsmu koncepcijas spētu reāli attēlot uz dažādiem priekšmetiem, tādējādi uzlabojot plānošanu un krāsu konsultāciju.