Izlaist navigāciju

Augstākā kvalitāte

Augstvērtīgi produkti un kompetenta klientu konsultācija

Savā darbā mēs uzsveram augstas kvalitātes nozīmīgumu, mūsu produktos tiek izmantotas tikai labākās izejvielas, bet stingrā kvalitātes kontrole nodrošina produktiem augstākos sastāva un vides kvalitātes standartus. Kopš uzņēmuma dibināšanas Caparol ir izvirzījis mērķi – vienmēr tiekties pēc jauniem kvalitātes standartiem, lai ražotu videi draudzīgus un veselību saudzējošus augstākās kvalitātes produktus.

Lai nodrošinātu šādas prasības arī nākotnē, mēs veicinām inovatīvu attīstību un sadarbojamies ar pazīstamākajiem piegādātājiem un iestādēm. Tomēr mūsu uzmanības lokā nav tikai kvalitāte un jauni produkti, mēs esam arī vadošais uzņēmums daudzās citās kategorijās, piemēram, iekšdarbu krāsu ražošanā bez šķīdinātājiem, kurās ir samazināts emisijas daudzums (E.L.F.). 

Tomēr mūsu kvalitatīvie produkti spēj pierādīt savu augstvērtīgo vācu kvalitāti tikai tad, ja tiek pareizi pielietoti, tāpēc klientu konsultēšana un apmācība mums ir ļoti svarīga. Būvniecības profesionāļiem mēs piedāvājam kompetentu tirdzniecības pārstāvju komandu, kas pārzin nozari, uz kuriem var paļauties un kuri vienmēr ir sasniedzami. Turklāt, savā Caparol apmācību centrā Rīgā, Ganību dambī 24d, mēs teorētiski un praktiski apmācām ikvienu mūsu klientu. Mūsu klientiem ir pieejama Latvijas likumdošanai atbilstoša tehniskā dokumentācija, profesionāli konsultanti tiešajām konsultācijām un konsultācijām pa tālruni, kā arī tehniskais personāls.